Autoklub Mělník slavil v Maďarsku, v Mostě i na Bohemce

Autoklub Mělník slavil v Maďarsku, v Mostě i na Bohemce

Členové Autoklubu Mělník vyrazili v první půlce prázdnin bojovat o trofeje ve svých disciplínách do různých koutů republiky, v případě jednoho reprezentanta dokonce i za hranice.

Tomáš Pekař se totiž účastnil dalšího podniku Clio Cup Europe, tentokrát na maďarském Hungaroringu. V prvním závodě dojel v kategorii C stříbrný, ve druhém závodě na osychající trati vyhrál. Celou reportáž najdete na webu formule.cz zde: https://www.formule.cz/clanek/44579-pekar-si-dovezl-z-madarska-dva-pohary

Další dvě mělnické posádky se vydaly na Rally Bohemia do okolí Mladé Boleslavi a Turnova. Libor Horák s Ivanem Fryčem startovali opět s rychlým Mitsubishi Mirage Open N. Poradili si s několika krizovými situacemi i omezeným počtem pneumatik a nakonec si odvezli poháry za 2. místo ve třídě.

Karel Horčík a Jiří Zetek startovali na “Bohemce” v rámci MČR historiků. Kluci jedou se Škodovkou každou soutěž stále rychleji a tentokrát jim to stačilo na třetí místo ve třídě.

Jiří Mika startoval v Mostě na dalším podniku seriálu Carbonia Cup. S Citroenem Saxo a novou sekvenční převodovkou nechal všechny soupeře za zády a odvezl si zaslouženě pohár za první místo.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí na dalších závodech!